Sera Taban Örtüsü Fiyatları

Sera Taban Örtüsü Fiyatları

Sera Taban Örtüsü Fiyatları ve Yabani Ot Örtüsü olarak adlandırılır. Ürün UV katkılıdır. Kapıda Ödeme yapabilirsiniz. Özel Üretim için Bizi Arayın! Sera Taban Örtüsü Genel Özellikleri Özel Ölçü Üretim Yapabiliriz.  Sera Taban Örtüsü %100 Polipropilen malzemeden üretilmiştir, metrekare ağırlığı 90 gr’dır.

Bitki Koruma Örtüsü ürünümüz UV katkılıdır, bu sayede dayanıklılığı artmaktadır. Bitki Koruyucu Örtü kullanım ömrü, iklim koşullarına da bağlı olarak ortalama 3-4 senedir. Taban Örtüsü sayesinde yabani otların çıkmasını engelleyerek verimliliği arttırabilirsiniz. Sera Taban Örtüsü siparişlerinizi, özel ölçüleriniz doğrultusunda hazırlayabiliriz. Jüt Taban Örtüsü üzerinde hizalama çizgileri mevcuttur.

Bu sayede bitki ekimi ve saksı yerleşimini, kolay ve muntazam olarak yapabilirsiniz. Yabani Ot Örtüsü suyun toprağa eşit miktarda geçmesini sağlar ve buharlaşmayı azaltır. Böylece uzun kurak dönemlerde toprağın nemliliğini korur. Taban Örtüsü Jüt ürünümüz bakteri, küf ve mantar hastalıklarıyla mücadelede bakım masraflarını azaltır. Jüt Taban Örtüsü güneş ışığını yansıtarak bitkilerin alt

kısımlarının da ışık almasını sağlar. Sera Yer Örtüsü ürünümüz havayı ve suyu engellemeden yabani otları engeller, bu sayede ürün verimliliği sağlar. Bahçe Taban örtüsü sayesinde, ekim alanlarınızın ekosistemine zarar vermeden üretim yapabilirsiniz. Ot Engelleme Örtüsü Fiyatları için ürün detay sayfasında en ve boy girmeniz yeterlidir. Bitki Koruma Örtüsü için Kullanım Alanları Sera Taban Örtüsü

ürünümüzü tüm seracılık faaliyetlerinde malçlama amacıyla kullanabilirsiniz. Jüt Toprak Örtüsü bahçe süs bitkisi ve peyzaj plantasyonlarında ürün kalitesini arttırma amaçlı kullanılmaktadır. Jüt Taban Örtüsü ürünümüz ilaveten açık tarım arazilerinde de sıkça kullanılmaktadır. Sera Altı Örtüsü ile hem yabani otları hem de buharlaşmayı engelleyip su tasarrufu sağlarsınız. Ot Çıkmasını Engelleyen Örtü çiçek üretim alanları ve fidanlıklarda yaygın bir şekilde malç örtüsü olarak kullanılır. Jüt Malç Örtüsü olarak da bilinen ürünümüz, kaldırımlarda ve yürüme alanlarında ot çıkmasını engelleme amacıyla kullanılmaktadır. Bahçe Taban Örtüsü ürünümüzü tarımsal sulama havuzları üzerinde yosunlanmaya karşı kullanabilirsiniz. Sera Taban Örtüsü aynı zamanda inşaatlarda yer örtüsü olarak da kullanılmaktadır. Yer Örtüsü hem hobi bahçesi hem de balkon sera faaliyetlerinde de kullanıma uygundur.

Sera Taban Örtüsü Fiyatları
Sera Taban Örtüsü Fiyatları

Sera Taban Örtüsü Fiyatları 2024

Sera Taban Örtüsü Fiyatları güncel olarak döviz kuru üzerinden satışı yapılmaktadır. Fiyat teklifi talebinde bulunmak için iletişim adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 Taban Örtüsü

m2/90 & 100 gr Taban Örtülerini, üretim alanınıza uygun ölçülerle size sunmaktayız 

Taban Örtüsü;
– Ağır gramajlı, siyah renk, su geçirme özelliği verilmiş Agrimol zirai örtüleri,  zararlı otların gelişimini engeller.
– Toprak ısısının korunmasını sağlar.
– Toprağın hava almasını sağladığından zemindeki nem ve ısı miktarını ayarlayıp kök hastalıklarını önler.
– Çilek ve domateste malçlama yapıldığında kumaş üzerine değen meyve ve sebze kumaşın filtre ve yalıtım özelliğinden dolayı su ve toprakla temasını önleyip ürünün çürümesini engeller.
– Peyzajda yabani ot, böcek ve tozun çevreye yayılmasını 

Sera taban örtüsü fiyatları nedir?

Sera taban örtüsü nedir sorusu profesyonel seracılar tarafından biliniyor olsa da amatör olarak meyve ve sebze yetiştiriciliği yapan kişiler için cevabı aranan bir sorudur. Özellikle son yıllarda hobi bahçelerinin artması ile birlikte amatör olarak sebze ve meyve yetiştiriciliği yapan kişilerin sayısı da artış göstermektedir. Bu durum beraberinde sera taban örtüsünün ne olduğu ve ne işe yaradığı sorularını da gündeme getirmektedir.

Sera taban örtüsü fiyatları ve özellikleri

Sera taban örtüsü daha verimli bir tarım için seracılık yapılan alanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu amaç için özel olarak üretilen sera taban örtüleri sahip olduğu özellikler bakımından ön plana çıkmaktadır. Sera taban örtüsü özellikleri şöyle sıralanmaktadır;

  • Ürünler %100 polipropilen malzemeden üretilmektedir.
  • Kullanım ömrü iklim koşullarına bağlı olarak 3-5 yıl arasında değişmektedir.
  • Taban örtüsü olarak kullanıldığı alanlarda toprağın ısısını korumaktadır.
  • Üretildiği malzeme yapısı gereği suyu geçiren bir özellik taşımaktadır. Su geçirgenliği olan bu ürünler çamurlu aşmayı engellemektedir.
  • Sera taban örtüleri üzerinde 20 santim aralıklarla çizgiler bulunmaktadır.  Böylelikle sebze ve
  • meyve ekimlerinde fidanların dizilmesi için kolaylık sağlamaktadır.
  • Siyah renkte olan bu ürünler Işık difüzyonuna olanak sağlamaktadır. Böylelikle her yönden daha homojen Işık alarak fotosentez etkinliğini artırmaktadır.
  • Sera taban örtüsü özellikleri sayesinde aldığı güneş ışığını homojen ve iyi bir şekilde dağıtarak bitki köklerinin de bu ışıktan faydalanmasını sağlamaktadır.
  • Bu ürünler gün boyunca almış olduğu güneş ışığını etkin bir şekilde dağıttığı için homojen bir ısınma sağlamaktadır. Dolayısıyla sera içerisinde kontrollü bir şekilde sıcaklığının korunmasına yardımcı olmaktadır.
  • Taban örtüsü fiyatları sağlamış oldukları avantajlara bakıldığında ve kullanım ömrü baz alındığında oldukça ekonomik ve verimli bir fırsat olarak tercih edilmektedir.
09.04.2023
153
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?