55′ Gölgelik File Fiyatları

55′ Gölgelik File Fiyatları
55' Gölgelik File Fiyatları
55′ Gölgelik File Fiyatları

 Geniş Kullanım Alanı Bulunan Gölgelik Fileler

 55′ Gölgelik File Fiyatları Açık alanlarda son derece kullanımı kolay olan ve güneş geçirgenliği düşük olan 95’lik gölge file büyük ve küçük işletmelerde kullanıldığı gibi araç koruması için ya da seralara Güneş ışığının yüksek oranlı gelmesini önleme amaçlı kullanılabilir.  Gölgelik filelerin yanında çit filesi kullanımı da yaygın bir şekilde alıcı bulur. %95 sıklıkta olan gölge fileler yeşil çit örtülerinin metrekaresinin ve en az 140 gram olması aranan özellikler arasında yer almaktadır.

 Piyasada birbirinden farklı gölgelik fileler ve çit örtüleri satan firmalar bulunur. Piyasadaki %95’lik olarak satışa sunulan daha düşük gramajlı olan bu ürünler görüntüyü kesmemektedir. Yeşil bahçe fileleri ürünü özelliklerinden biri 4 kenarının şeritli ve dikişli olmasıdır. Ayrıca bu tür örtülere ek olarak kullanımı rahat olması açısından kuşgözü halka takılmaktadır.

Bahçelerde Kullanılan Çit Filesi Özellikleri

55′ Gölgelik File Fiyatları piyasada birbirinden farklı özelliklerinde olduğundan dolayı değişkenlik gösterir. Bahçe çit filesi Güneş ışınlarını kesme özelliği gösterdiğinden dolayı korunacak olan ürünün Güneş ışınlarından zarar görmesi yüksek oranda engellendiğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Bahçelerde kullanılan çit örtüleri değişik iklim koşullarına bağlı olarak da en az 3 yıl en fazla 5 yıl kadar dayanıklılığa sahip olarak kullanılmaktadır.

%95 oranında üretilen tel örgü fileleri yüksek dereceye yoğunluğa sahip polietilen isimli bir maddeden imal edilmektedir. Çitlerde kullanılmak üzere alınan Bu ürünlerin montajı da çok kolaydır. Çit gölgelikler plastik kelepçe veya kalın bir ip yardımıyla istenilen mekâna monte edilebilme imkânı sunarak kullanım kolaylığı imkanı tanımaktadır. Tel tel çit brandaları müşterilerin bahçe çiti ölçülerine uygun olarak ve isteğe bağlı metrelerde özel bir şekilde üretilip satışa sunulmaktadır.

Tel çit brandası, bahçe çiti ölçülerinize uygun olarak özel ölçüyle üretilmektedir. 95 gölgelik file fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise gölgelik file internet sitesi ziyaret edilebilir. Yüksek 95’lik olarak üretilen tel çit örtüleri bahçe telleri üzerine serilerek dışarıdan içerinin net olarak görünmesini engelleyerek kişiye özel bir alan sunar. Bu yeşil tel örtüleri sayesinde panel çiti gizlenmesi yapılarak tozların ve benzeri yabancı maddelerin geçişini engellenebilmektedir. Bahçe çit branda siparişi vermek için gölge file internet sitesine ziyaret ederek ayrıntılı fiyat bilgisine de ulaşım sağlanabilmektedir.

 Çitlerde Kullanılan Gölgelik File Kullanım Alanları 55′ Gölgelik File Fiyatları

 En ucuz gölgelik file fiyatları Gölgelik File internet sitesinde mevcuttur. Bu siteyi ziyaret ederek istenilen ölçü ve ebatlarda çeşitli ortamlara uygun olan filelerin siparişi verilebilmektedir. Gölgelik file metre fiyatları en ve boy ölçüleri alındıktan sonra netlik kazanan bir durumdur.   Serilen mekâna gölge yapması amacı ile kullanılmış olan gölgelik çit fileleri bulunan tellerin üzerine monte edilerek kullanılır. Bahçeler için özel olarak üretilen ve kullanılan bahçe teli fileleri tüm bahçe modelleri için kullanıma uygun olarak Dizayn edilir. Çeşitli hava akımlarını geçirdiğinden dolayı son derece sağlıklıdır ve tozu üzerine çekerek karşı tarafa geçmesini engeller.

%95 Geçirgenlikte Bulunan Gölgelik Çit Fileleri 55′ Gölgelik File Fiyatları

 %95 oranındaki sıklıkta Dizayn edilmiş olan yeşil çit örtüsü metrekarelerinin minimum 140 gram olması aranan şartlar arasındadır. Görüntüyü kesmediklerinden dolayı manzarayı kapatmazlar. Sert hava şartları Yağmur soğuk rüzgâr gibi durumları engellemesi ile dış mekân bahçelerinde rahat bir şekilde kullanılır. Yaklaşık olarak 15 dereceye kadar gölgeler de serinliği sağlar. Üretilen kumaşı kaliteli güçlü sağlam ve sertifikalı olarak satışa sunulmaktadır. Bu tür örtülerin temizlemesi son derece kolaydır ve karşıdan gelen hava akışını dengeli bir şekilde iç tarafa aktar. Dış mekândan iç mekâna bakıldığı zaman görüntü net olarak anlaşılmaz. 55′ Gölgelik File Fiyatları

Bu da mahremiyet alanını koruması açısından son derece kullanılan ekonomik ve rahat bir üründür. Müşteriye özel olarak renk çeşitliliği kartelası vardır ve her türlü tasarıma uygun bir şekilde gölgeleme yapar. Gölge amaçlı kullanılan örtüler kafelerde, açık düğün salonlarında balkonlarda teraslarda kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Tozu engellediğinden dolayı da balkonlarda son derece tercih edilirler. Seralarda geniş kullanım alanı bulan bu örtüler çeşitli meyve ve sebzelerin ağaçtan indirilmesinde konforlu bir örtü konumunda kullanılır. Gölgelik File sitesinden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

55′ Gölgelik File Fiyatları

55′ Gölgelik File Fiyatları

55′ Gölgelik File Fiyatları

16.11.2022
106
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?