95 Gölgelik File fiyatları

95 Gölgelik File fiyatları

Dış Mekânların Koruyucu Gölgelik Çit Filesi

95 Gölgelik File fiyatları en az 140 gram olması ile son derece hafif bir malzemeden üretilir. Gölgelik fillerin dış mekânlarda birçok faydası bulunur. Kötü hava şartlarında yağmurlarda soğuk rüzgârlarda bu

tür örtülerin kullanımı ile birlikte olumsuz hava şartları engellenir. Yaz aylarında 15 santigrat dereceye kadar gölge imkânı sunarak serin bir gölge elde edilmesine olanak tanır. Bu tür gölgelik filelerin kumaşları kaliteli olarak üretilir aynı zamanda sertifikalı güçlü ve sağlam bir şekilde satışa sunulmaktadır. Gölgelik filelerin bulunduğu yerde temizliği de oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Hava akışını kesmeme özelliğine sahiptir. Bu yüzden bitki yetiştirilen yerlerde de özel olarak kullanım imkânı bulur. Dışarıdan iç mekânın görüntüsünün kesilmesi amacı ile kullanıldığında da iç mekândan dışarıya bakıldığında net bir şekilde görülebildiği gibi dış mekândan iç mekana bakıldığında ise net bir

şekilde görüntü elde edilmesi olanaksızdır. Ekonomik olarak mahremiyet sağlandığından dolayı evlerde de balkon koruması olarak kullanılmakta aynı zamanda balkonların gölge elde edilmesinde de fayda sağlanmaktadır. Güneş koruması sağladığı için de cilt yaşlanmalarında ve cilt kanseri olma olasılığını da düşürmektedir.

 Gölge Elde Etmek İçin Kullanılan File Ürünleri

 Son zamanlarda bir hayli rağbet gören gölgelik fileler çok çeşitli kullanım alanı ile satışa sunulmaktadır. Gölgelik file metre fiyatları hakkında bilgi almak için ve model seçeneğini görmek için gölge file internet adresi ziyaret edilebilmektedir. Gölge elde etmek için kullanılan fileler birçok yerde kullanılır. Bahçe tellerinin üzerine set olarak kolay bir şekilde monte edildiğinden dolayı tercih edilmektedir. Rüzgâr yağmur ve toz gibi olumsuz hava şartlarını engellediğinden dolayı da evlerde ve bahçe duvarlarında da kullanılır. Güneşin zararlı etkenlerinden korunmak için ise mükemmel bir set görevi görür. Kişisel olarak yaşam alanlarında güneşin zararlı etkenlerinden korunmak için her türlü mekâna uygunluk sağlar.

Dış mekânlarda sıklıkla tercih edilen gölgelik fileler çay bahçelerinden düğün salonlarına balkonlardan kafelere kadar birçok farklı alanlarda kullanım imkânı bulur. Ayrıca inşaat dış cephelerinde korunma amacı ile de bu tarz filelerin yaygın bir şekilde kullanılması mümkündür. Seraların üzerine güneşin zararlı etkenlerinden bitkiyi korumak için aynı zamanda çok fazla olacak olan yağışlardan ve güneşin zararlı etkenlerinden de korunma amacıyla serilir. Dış mekândan iç mekândaki görüntüleri engelleme amacıyla kullanılan bahçe fileleri 140 gram ağırlığındadır ve kenarları ise şeritli kuş gözü çift dikişli ve rüzgarlardan koruma özelliği bulunmaktadır.

 Bu tarz ürünler yüksek yoğunluklu polietilen isimli maddeden imal edilmektedir. Gölge oluşturma oranı ise %95 gibi yüksek bir rakamdır.  95 Gölgelik File fiyatları için ise Gölgelik File internet sitesi üzerinden bilgi alınabilmektedir. 95 Gölgelik File fiyatları performansı açısından son derece uygun ve ekonomiktir. Kullanım süreleri ise 3 ile 6 yıl arasında değişkenlik gösterir. Yerli bir ürün olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

95 Gölgelik File fiyatları

95 Gölgelik File fiyatları

Dış Mekânlarda Kullanılan Çit Filesi 95 Gölgelik File fiyatları

 Dış mekânlarda kullanılan çift fileleri geniş rağbet görmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları son derece ekonomik olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. 95 Gölgelik File fiyatları piyasada çok rağbet gören araştırma konusu olan fiyatlar arasında yer almaktadır. Bu fileler parklarda bahçelerde

restoranlarda oturma alanlarında ve balkonlarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Büyük çaplı yapılacak olan etkinlik alanlarında plajlarda otoparklarda ve konserlerde de sık bir şekilde kullanılmaktadır. İnşaat yapılacak olan alanlarda bir bariyer görevi de görerek güvenlik önlemi amacı gütmektedir. Bina ya da moloz yıkımı restorasyonu gibi işlemlerde de güvenli bir şekilde tercih edilmektedir. Spor aktivitelerinin yapıldığı alanlarda tenis kodlarında basketbol sahalarının etrafını

çevreleme amacı ile de tercih edilmektedir. Bu ürünler mahremiyet alanı oluşturduğundan dolayı ve son derece ekonomik olmalarından dolayı hemen hemen tüm alanlarda tercih edilmektedir.

En önemlisi tarımsal üretimin yapılmasına katkı sağlayarak güneşin yoğun geldiği dönemlerde güneşin ultraviyole ışınlarını keserek bitkilerin aşırı derecede haşlanmasını engellemektedir. Hava akımını eşit bir şekilde dağıttığından dolayı da oturma alanı konforu sağlarlar. Kullanıldığı mekânlarda oluşabilecek kötü görüntülerin engellenmesinde de estetik bir yapıya sahiptir. Bu tür örtüler bulunduğu yerlerde kolay bir şekilde temizlenerek hijyen sağlanması da mümkündür. Bunlara sahip olmak için Gölgelik File sitesine giriş yapabilirsiniz.

95 Gölgelik File fiyatları

16.11.2022
72
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?