Gölgeleme Filesi

Gölgeleme Filesi

Gölgeleme Filesi çok sayıda farklı özelikleri ve kullanım alanları mevcuttur. Bu alanlardan biri de bahçe ve teras gibi alanlarda gereksinim duyulan gölgelik sistemleridir. Dayanıklı yapısı ve uzun seneler boyunca deforme olmayan ürünü mekanlarınıza uygulandığınızda rahatlıkla güneş alan açık alanlarda vakit geçirebilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Çit olarak ta uygulanan bu ürün ile bahçelerinizde konforlu şekilde oturabilir ve yaz günlerinin keyfini yaşayabilirsiniz. Güçlü ve sağlam yapısı sebebiyle bahçe düzenlemesi için tercih edilen bir üründür.

Gölgelik file fiyatları konusunda da araştırılan bir ürünüdür. Zira bahçe, teras ve balkon gibi alanlara uygulanan bu ürünü mekanınızın ölçülerini dikkate alarak uygulamanız sağlıklı olur. Diğer yandan istediğiniz modellerde gölgelik sistemlerine ulaşmanız mümkündür.

Gölgeleme Filesi

File gölgelik ürünleri gölgeleme filesi olarak da yer alır. Gölgelik file seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter mutlaka ürünün kalitesi olmalıdır. Ardından farklı özelliklerine ve kullanım kolaylığına özen gösterilmelidir. Bir gölgeleme filesinden tam olarak istediğiniz verimi alabilmek için ürünün kalitesi ve üretimde kullanılan işçilik oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra kaliteli bir işçilik kullanılarak üretilen gölgelik filelerini uzun seneler gönül rahatlığıyla kullanma ayrıcalığına erişebilirsiniz.

Gölgelik file modelleri seçim aşamasında çok sayıda gölgelik modeli olduğunu sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. Çok sayıda ve farklı alanlarda kullanıma yönelik bahçe gölgelikleri mevcuttur. Satın alacağınız gölgelik file fiyatlarının yanı sıra aynı zamanda ürünün garantili bir ürün olmasına özen göstermeniz faydalı olacaktır. Gölgelik file sitesinden gölgelik file modellerinin tamamına erişebilir ve siteden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Gölgeleme Filesi özellikleri

Gölgeleme Filesi araştırması yaptığınızda mutlaka ürünü sadece fiyatı açısından değerlendirmemelisiniz. Ayrıca bu üründen beklediğiniz verimi alabilmeniz için tam olarak özelliklerini bilmenizde fayda vardır.

 • Gölgelik file %95 özellikleri arasında %95 oranında güneşi kesmesi ile tercih edilir.
 • Gölgelik sistemleri kişileri açık alanlarda otururken güneşten ve olumsuz hava koşullarından korur.
 • Otopark gibi alanlarda araçları gerek güneşten gerekse dolu ve yağmur gibi hava olaylarından korur.
 • Bahçe ve teras gibi alanlarda gölgelik sistemlerine gereksinim duyuyorsanız eğer mutlaka 1. kalite olan gölgelik fileleri tercih etmelisiniz.
 • Gölge yapması için tercih edilen gölgelik fileler hava akımını sağlarken şişme yapmayan ürünlerdir.
 • İnşaat alanlarında inşaatı korumak maksadı ile kullanılır.
 • Seralarda ve tarla gibi alanlarda ürünlere zarar gelmemesi açısından gölgelik filelerden yararlanılır.
 • Gölgelik file sistemleri ürünleri böcek ve arılardan korur.
 • Gölgelik file ürünleri ile ağaçta yetişen ürünler rahatlıkla toplanır, toplama örtüsü olarak kullanılmaktadır.

Gölgelik fileler müşterilerin isteğine göre farklı ölçülerde dikimi yapılabilen ürünlerdir. İstenilen modelde ve ebatlarda gölgelik file siparişi verebilirsiniz. Bu gölgelik file kullanılan alanlara göre model farklılığı oluştursa da en fazla talep gören renkleri siyah ve yeşil olarak belirtilmektedir.

Gölgelik Filelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Gölgelik fileler genellikle güneş alan açık alanlarda kullanılmak üzere üretilen ürünlerdir. Zira açık alanlarda oturmak ve vakit geçirmek her insanın hoşuna giden bir durumdur. Fakat bilindiği üzere bu alanlarda fazla vakit geçirmek kişinin cildine olumsuz etki edebiliyor. Güneşin zararlı etkileri kişilerin cildinde lekeler bırakırken kimi cilt tiplerinde de ciddi sağlık sorunlarına zemin oluşturabiliyor.

Gölgelik fileler farklı ebatlarda üretilmektedir. 95’lik gölgelik filelerin yanı sıra 55 gölgelik filelerde mevcuttur. 55 gölgelik file fiyatları değerlendirmesi yaparken kullanım alanlarına da dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

 • Seralar
 • Bahçe ve teraslar
 • Parklar
 • Balkonlar
 • Açık spor alanlarında
 • Açık konser ve etkinlik alanlarında
 • İnşaat alanlarında
 • Otoparklar
 • Tarlalarda
 • Restoran ve kafelerin açık alanlarında
 • Hayvan barınaklarında

Tüm bu alanlarda rahatlıkla gölgelik filelerden faydalanılır. Böylelikle daha konforlu bir oturma alanına kavuşulur. İşyerlerinde veya kişilerin yaşam alanlarında daha konforlu bir zaman geçirme ayrıcalığı oluşur.

Gölgeleme Filesi Fiyatları

Gölgeleme Filesi fiyatları kullanım alanına göre ve gölgeliğin üretiminde kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebiliyor. Bundan dolayı da gölgelik file satın alırken üretimde kullanılan işçilik ve materyale göre fiyatların belirlendiğini söylememiz doğru olur. Kullanılacak alana göre fiyat belirlendiği için gölgelik file top fiyatları esas alınmalıdır.

Tüm bu fiyat belirlemeleri dikkate alarak gölgelik seçimi yapmalısını. Gölgelik file sitesinden tüm ürünlerin fiyatlarını incelemeniz mümkündür.

13.10.2021
73
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?