Yeşil Gölgelik File fiyatları

Yeşil Gölgelik File fiyatları

Yeşil Gölgelik File fiyatları Dış mekânların görüntüsünün güzel olması hava akımının kontrolünü sağlanması havadaki tozların engellenmesi güneşin zararlı etkenlerinden korunması gibi birçok amaç ile bahçelerde 95’lik gölgelik file çeşitleri kullanılmaktadır. Hayatımızın her alanına giren bu fileler çok amaçlı olarak kullanılır. Çift filesi ürünleri %95 sıklıkla üretilmektedir.

Dış mekânlarda en uygun renk olarak yeşil renk sıklıkla tercih edilir. Gölgelik file ürünleri satışı için araştırma yapılırken kalitesinin yanı sıra gölgelik file metre fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bu konuda gölgelik file internet adresi bu amaca uygun olarak hizmet sağlamaktadır. Bu tarz ürünleri satın alırken bazı bilinmesi gereken noktalarda atlanmamalıdır.

Yeşil Gölgelik File fiyatları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Yeşil gölgelik file fiyatları araştırılma konusunu yanında mutlaka diğer özelliklerin de aranması gerekir. Bu tür filelerin %95 oranındaki sıklıkla dokunması önem arz eder. Bahçelere kullanılan yeşil çit örtülerinin üzerine serilen bu filelerin metrekarelerinin en az 140 gram olması aranan özellikler arasında bulunması gerekir. %95’ten az ve 140 gramın altında üretilen ürünler görüntünün net bir şekilde dış mekândan iç mekâna aktarılması nedeniyle mahremiyet amacına hizmet edemez. Kısa bir süre içinde yıpranmasından dolayı kullanım ömrü oldukça kısadır.

 Ancak %95 sıklıkla ve 140 gram olarak belirlenen standart gramajda satın alınacak olan fillerin ömürleri iklim koşullarına bağlı olarak 3 ile 6 yıl arasında değişmektedir. Standartlara uygun olarak satın alınan bu fileler amacına uygun olarak hizmet eder. File çeşitleri fiyat konusunda bilgi almak için Gölgelik File internet sitesi ziyaret edilip sipariş verilebilir.

Her alana uygun olarak çözümleri ile siparişler müşterinin en boy bilgileri verdikten sonra özel olarak üretimi sağlanmaktadır. Yeşil bahçelerde kullanılan filelerin ürünleri 4 kenarı şeritli özellik taşır. Her kenarında ise belirli yere montajının sağlanması amacıyla kuşgözü halkalar takılmaktadır. Bu halkalar sayesinde ise kolay bir şekilde montajı gerçekleşir.

Yeşil Gölgelik File fiyatları
Yeşil Gölgelik File fiyatları

Yeşil Gölgelik File fiyatları Genel Özellikleri Nelerdir

Yeşil Gölgelik File fiyatları araştırılırken mutlaka iyi bir firmadan sipariş vermek de gerekir. Bahçe çit filelerinin aranan birçok özelliği vardır. En önemli görevi gölgeleme olduğundan dolayı UV katkılı olarak üretilir. UV katkısından dolayı ise güneşten solma ve yıpranma yapmayarak uzun ömürlü olarak kullanım kolaylığı sağlar. Dış mekânlarda kullanılan bu fileler yüksek yoğunluklu polietilen ismi verilen bir ham maddeden üretildiğinden dolayı oldukça dayanıklıdır.

Müşterinin talepleri doğrultusunda en ve boy bilgisi girilerek özel olarak üretilen bu filelerin montajı kuşgözü halkalardan plastik kelepçeler ve ipler yardımıyla geçirilmek suretiyle kolay bir şekilde sabitlenebilmektedir. Yeşil tel örtüleri sayesinde de panel çiti üzeri örtebilmektedir ve bu özelliğinden dolayı dışarıdan gelen tozları da iç mekâna aktarımını engeller. Belirlenen ve aranan özellikler doğrultusunda satın alınan bu filelerin en az 140 gram metrekaresinin olması durumunda mahremiyet alanı sağlıklı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır. Gölge amaçlı kullanılan çift fileleri tel çiti üzerine örtülerek havuzların korunaklı bir şekilde tutulması bahçelerde ve sitelerde mahremiyetin sağlanması açısından kullanılmaktadır. Hem gölge sağlamak hem de hava akımını kontrol etmek amaçlı balkonlarda ve dış mekânlarda güvenli bir şekilde kullanılır.

 95 Gölgelik File Fiyatları Ne Kadardır

 95 gölgelik file fiyatları konusunda bir araştırma yapmak için internet sitesi üzerindeki firmalardan da bilgi almak gerekir. Bu konuda gölgelik file internet adresi üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verilerek fiyat bilgisi elde etmek mümkündür. 95 gölgelik fileler çiftliklerde ahırlarda hayvanların soğuktan korunması için de oldukça kullanışlı bir üründür. Bahçe fileleri tüm bahçe teli modelleri için uygun olarak üretilmektedir. Gelebilecek olan toz bulutunu engeller ve hava akımını kontrol ederek serin bir güneşleme imkânı sunmaktadır.

Gölgelik Fileler İçin Doğru Adres

Gölgelik fileler sadece ısıyı engellemez aynı zamanda kış aylarında soğuk rüzgârlara önleyerek konforlu bir yaşam alanı sunar. Yeşil çit örtüleri aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak kötü görüntünün engellenmesinde büyük rol oynar. İş yerlerinde evlerde balkonlarda gölgeleme amaçlı kullanılan Bu ürünler diğer balkon perdelerine oranla hava geçirgenliğinden dolayı ferah bir kullanım ortamı sağlar. İnşaat olan yerlerde ve şantiye sahalarında güvenlik önleminin alınması amacıyla da kullanımı sağlanmaktadır.

Parklarda bahçelerde halı sahalarda mesire alanlarında basketbol sahası gibi alanların çevrelemesinde gölgeleme ve görüntünün engellenmesi mahremiyet alanını oluşturulması amacıyla kullanılır. Metrekaresi en az olarak 140 gram şeklinde üretilen Bu ürünler mahremiyet alanı oluşturduğundan dolayı satın alırken 140 gramın altında olan metrekare cinsinden hesaplanan bu ürünleri satın almak mahremiyet alanı oluşturulmasını engeller. Bu ürünleri Gölgelik File sitesinde bulabilirsiniz.

16.11.2022
209
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?