Gölgelik fiyatları

Gölgelik fiyatları

 Gölge İçin Kullanılan Fileler

 Gölgelik fiyatları Günümüzde dış mekânlarda sıklıkla kullanılan bir örtü olan gölgelik çit file örtüleri çok amaçlı kullanım alanı ile her alana uygulanabilmektedir. Çift filesinin genel özellikleri arasında %95 oranında geçirgen olmayan özelliği barındırmasıdır. Piyasada birbirinden farklı gölgelik file üretimi yapan ve satışı yapan firma bulunmaktadır. Bunlar arasından en iyi kaliteli ve en iyi Gölgelik fiyatları konusunda uygun ve ekonomik hizmet sunan firma ile çalışmak gerekmektedir. Çift filesi ve gölgelik fileler dış mekânlarda birçok alanda ve birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Müşterinin talepleri doğrultusunda istenilen en ve ebatlarda üretilir kolay ve zahmetsiz bir şekilde montajı da gerçekleştirilebilmektedir.

 Çit Filesi Özellikleri Nelerdir

Gölgelik fiyatları dış mekânlarda seralarda kafelerde balkonlarda ve çitlerin üzerinde dış mekândan iç mekanı görünmesinin engellenmesi için ve birçok amaç için kullanılabilmektedir. %95 oranındaki sıkılıkta olan gölgelik fileler yeşil çit örtüleri metrekaresinin en az 140 gram olması şartı aranmaktadır. Piyasada çok yaygın bir şekilde bulunan %95’lik olarak satılan ve daha düşük gramajlı olan fileler ise görüntüyü kesmezler. Dışarıdan iç mekâna bakıldığında görüntünün görünmesinden dolayı mahremiyet amaçlı kullanılmaları mümkün değildir.

Yeşil bahçe fileleri ürünü ise 4 kenarı şerit geçilerek üretilmiştir. Bu ürünün her kenarında da birer metre aralıklarla kuşgözü ismi verilen halkalar Montaj için takılmaktadır. Bahçelerde kullanılan çit fileleri UV ışınlarını kesici etkilerinden dolayı zararlı güneş etkilerinin iç mekânı aktarımını keserek cilt kanserlerinin bile önüne geçebilmektedir. Bahçelerde kullanılan bu çift örtüleri her türlü iklim koşullarına bağlı olarak ve değişkenlik göstererek 3 ila 5 yıl içerisinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Gölgelik fiyatları için ise gölge file internet adresi üzerinden fiyat almak ve sipariş vermek mümkün hale gelmektedir. %95’lik olarak özel amaçlı üretilen tel örgüsü fileleri yüksek yoğunluklu polietilen adlı ham maddeden üretildiğinden dolayı çok dayanıklıdır. Montajları ise oldukça kolaydır ve plastik kelepçe veya uygun bir ip yardımıyla kolay bir şekilde istenilen yere montajı sağlanır. Müşteri talepleri doğrultusunda ise bahçe çiti ölçülerine uygun olarak ve özel dikim olarak üretimi sağlanmaktadır. %95 oranındaki görünürlüğü azaltması açısından iç mekanların görünmesini engelleyerek özel bir mahremiyet alanı oluşturmakta kullanılmaktadır.

 Bahçe Çit Brandasının Kullanım Alanları

Gölgelik fiyatları imal dilmiş olan materyallere ve en ve boy ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Bahçe çit brandaları örtüldüğü alanda toz geçişini engelleyerek temiz bir alan sağlamakta faydalıdır. Ayrıca hava akımını da sağladığından dolayı hem gölge hem toz tutumu hem de eşit bir hava akımı sağlar bu

yüzden çok tercih edilmektedir. File çeşitleri fiyat konusunda piyasada iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Bu konuda gölgesi ile internet adresi üzerinden ürün görsellerini görerek metrelik fiyat bilgisine dolaşmak mümkündür. Gölgelik çit fileleri bahçelerdeki bulunan tellerin üzerini örtülerek site bahçe havuz ya da arsa gibi alanların dış mekandan iç mekanın görünmesine yani mahremiyet alanının

oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Tüm bahçe teli modelleri için bu ürünler son derece kullanışlıdır. Herhangi bir toz akımına karşı iç mekânı büyük ölçüde koruyarak hava akımını da yüksek oranda kontrol etmektedir. Oluşturmuş olduğu gölge sayesinde de güneşin zararlı u ve ışınlarını iç mekâna taşımaz. Çiftliklerde ahırlarda ağıllarda da kullanılarak rüzgâr ve soğuk gibi dış etkenlerden iç mekânı korumaya yarar. Bu tür örtüler dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kötü görüntünün dış mekândan görünmesini ya da iç mekândan görünmesini engelleyerek yeşil rengi sayesinde ferah bir ortam sunar.

Gölgelik file metre fiyatları çok uygun olan bir site vardır. Gölgelik File internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde sipariş verilebilmek mümkündür. Balkonlar için de hem gölgelenme hem de mahremiyet alanının sağlanması amacı ile son zamanlarda birçok binada kullanımı sağlanmaktadır. İnşaat sahalarında oluşan tozun dışarıya taşması ya da soğuk havanın içeriye girmesi molozların etrafa saçılması gibi birçok amaç ile bu bahçe gölgelik fileleri kullanılmaktadır.

Tarımsal faaliyetlerde de güneşin zararlı etkenlerini azaltmak için rüzgârların çok fazla ürüne zarar vermemesi için gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda bitkiler için çok faydalıdır. Soğuk ve yağmurdan koruyarak yaklaşık olarak 15 santigrat dereceye kadar serinlik sağlar. Gölgelik File sitesinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gölgelik fiyatları

Gölgelik fiyatları

16.11.2022
155
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?