Gölgelik File Çeşitleri

Gölgelik File Çeşitleri

Gölgelik File Çeşitleri ve Yeşil gölgelik file modelleri çoğunlukla bahçelik alanlarda kullanılan güvenli bir koruma malzemesidir.  Bahçelerde gölgelik alanlar oluşturmak amacıyla kullanılabileceği gibi aynı zamanda bahçelerin bölümlendirilmesi ya da dış çevre ile olan görsel bağlantısının kesilmesi için tercih edilmektedir. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan yeşil gölgelik file çeşitleri kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptir. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde önemli avantajlar sağlamakta ve uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

Gölgelik File Çeşitleri

Gölgelik File Çeşitleri modelleri denildiğinde bu ürünlerin en yaygın kullanım amacı bahçelerde gölgelik alanlar oluşturmaktır. Kişilere özel olan ya da belediyelere ait yapılandırılan bahçelik alanlarda yeşil gölgelik file kullanılmaktadır. Bu ürünler sahip oldukları yapısal özellikler bakımından güneşi en etkin şekilde filtreleyen ürünlerdir.  Güneşin zararlı UV ışınlarını filtreleyerek kaliteli gölgelik alanlar yaratmaktadır. Aynı zamanda delikli yapısı sayesinde gölge alanlarda verimli bir hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Böylelikle bahçelerde kullanabileceğiniz yaşam alanlarını en ekonomik şekilde elde etmiş olacaksınız.

Görüntüyü kesme amacı ile kullanılan yeşil gölgelik file 

Bahçelerde kullanılan yeşil gölgelik file çeşitleri gölgenin kalanlar oluşturmakla birlikte aynı zamanda kişiye özel bahçe alanlarını güvenli ve korunaklı alanlar haline dönüştürmek için de kullanılmaktadır. Bahçelerin etrafını çevreleyen çitlerin üzerine uygulanan yeşil gölgelik fileler sayesinde bahçelerin dış alanlarla olan tüm ilişkisi kesilmektedir.  Dokuma sıklığına bağlı olarak istenilen düzeyde bir koruma sağlayan bu ürünler istenilen uzunlukta ve istenilen yükseklikte hazırlanabilmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi edinebilmek için Akay Tente ile iletişim kurabilirsiniz.

Gölgelik File Çeşitleri Fiyatları

Gölgelik File Çeşitleri Fiyatları alınacak gölgelik file tülünün dokuma sıklığı ebat kullanılacak şerit ve kuşgözlerine göre belirlenmektedir. Gölgelik file büyük bahçelik alanlarda bahçelerin en verimli şekilde bölümlendirilmesi için yeşil gölgelik file tercih edilmektedir. Bir bahçe içerisinde oturma alanlarınızı, hayvanlara ait olan bölümlerinizi veya ekim dikim yaptığınız alanları özel bölmelere ayırmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ne tür bir amaçla ihtiyacınız olursa olsun en kaliteli yeşil gölgelik file çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilmek için Akay Tente markası satış danışmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bahçe gölgelik file nedir 

Geniş bir kullanım alanına sahip olan gölgelik file modellerinin en çok tercih edildiği alanlar bahçelerdir. Özel veya genel kullanıma açık olan bahçelerde farklı birçok amaca yönelik gölgelik file kullanılmaktadır. Özellikle yeşil renklerde tercih edilen bu ürünler farklı kumaş dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Bahçe gölgelik file olarak da adlandırılan ürünlerin kullanım amacına göre farklı özellikleri bulunmaktadır.

Bahçe gölgelik file çeşitlerine bakıldığında öncelikli olarak örme sıklığı ele alınmaktadır. File kumaşlarında tercih edilen örme sıklığı gölgeleme oranını belirleyen en önemli ayrıntıdır. Örme sıklığı güçlü olan kumaşların gölgelendirme yüzdesi çok daha yüksek olmaktadır. Daha seyrek dokunan kumaşlarda ise gölgeleme oranı yüzdesi düşmektedir. Bu tercih tamamen kullanım amacına ve sizlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenmektedir.

Bahçe gölgelik file çeşitlerinde en çok tercih edilen model olarak yeşil renkte, düz ve baskısız olarak üretilen gölgeleme fileleridir.  Bu ürünler yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen oldukça kaliteli malzemelerdir. Kullanıldığı bahçelerde dekorasyonu destekleyici ve tamamlayıcı bir etki yaratması için yeşil renk tercih edilmektedir.

Bahçe gölgelik file fiyatları

Bahçe gölgelik file modelleri aynı zamanda yeşil gölgelik file olarak da bilinmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları bazı değişkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Bu ürünlerde öncelikli olarak kumaşların kalitesi yani örme sıklığı ele alınmaktadır. Örme sıklığına göre gölgelik file fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu detay ile birlikte kullanılacak olan bölgenin metrekare ölçümü fiyatlandırmalarda önemli bir yere sahiptir.  Satın almak istediğiniz yeşil gölgelik file fiyatları hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilmek için hangi örme sıklığında, kaç metrekare ürüne İhtiyacınız olduğunu belirlemeniz yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra en uygun fiyat tekliflerini alabilmek için Akay Tente markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Akay Tente markası sektörün en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Firma iletişim bilgileri üzerinden satış danışmanlarına ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ait detayları paylaşarak sizler için sunulacak olan uygun fiyat tekliflerine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Marka bünyesinde satışa sunulan tüm ürünler garantili ve güvenceli ürünlerdir ve güvenle satın alabilirsiniz.

11.11.2022
209
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?